top of page

ביטוחים

כל אפשרויות הביטוח שלנו

ביטוחים

כל אפשרויות הביטוח שלנו

ביטוח רכב

ביטוח רכב

שימוש ברכב עלול לגרום לנזקים כבדים, וביטוח רכב נועד לכסות את העלויות של הנזקים הללו. הנזקים החמורים ביותר העלולים להיגרם משימוש ברכב הם נזקי גוף, והביטוח המכסה אותם הוא ביטוח חובה. כשמו כן הוא, רכישתו של ביטוח החובה היא חובה על-פי חוק, ושימוש ברכב ללא ביטוח זה חושפת את הנהג לסיכונים כבדים.

על-מנת שנהג לא יישא בעלותם הגבוהה של נזקי רכוש שנגרמו באחריותו, עליו לרכוש ביטוח צד ג', וכדי שחברת הביטוח תכסה גם את נזקי הרכוש שנגרמו לנהג עצמו, עליו להיות מבוטח בביטוח מקיף. הרחבות לביטוח כוללות כיסוי לשירותי דרך וגרירה, תיקון שברי שמשות, רכב חלופי, ועוד.

רכישת ביטוח רכב באמצעות סוכן בקיא ומנוסה היא הדרך להבטיח שתרכשו את הפוליסה המתאימה לכם ביותר, בלי רכיבים מיותרים וללא עלויות מיותרות. ביטוח במחיר משתלם, אשר יספק לכם את ההגנה הטובה ביותר במקרה של תאונה. כמי שמוכרת ביטוח רכב בירושלים לקהל לקוחות מגוון מזה למעלה משלושה עשורים, אדאג כי הביטוח שתבחרו לרכוש ישמור על האינטרסים שלכם באופן האולטימטיבי. צרו איתי קשר כדי לקבוע פגישת ייעוץ חינם.

ביטוח דירה

ביטוח דירה

ביתנו הוא מבצרנו, וכשהבית שלנו נפגע, המקום הבטוח שלנו מתערער. בנוסף, התיקון של נזקים העלולים להיגרם לביתנו כתוצאה מפריצה, שריפה, רעידת אדמה, נזקי מים ועוד, כרוך במחיר כספי כבד. רכישת ביטוח דירה מבטיחה כי חברת הביטוח תישא במחיר הזה.

ישנם שלושה סוגי ביטוח דירה: ביטוח תכולת דירה, ביטוח מבנה דירה, וביטוח נזקי גוף או רכוש לצד ג' אשר ניזוק בתחומי הדירה או כתוצאה מליקוי בה. ניתן לרכוש את כל שלושת הביטוחים הללו יחד או לחלופין את כל אחד מהם בנפרד. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר על-מנת לקבוע פגישת ייעוץ חינם שבה אייעץ לכם בנוגע לאפשרויות השונות ואסייע לכם בהתאמתן לנכסים שלכם.

ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות לחו"ל

בין אם אתם מתכננים חופשה נינוחה או טיול אתגרי, גיחה של ימים ספורים או שהייה ארוכה, ביטוח נסיעות לחו"ל יאפשר לכם להמריא אל מחוז חפצכם בראש שקט. המשמעות של רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל היא הבטחת הכיסוי של הוצאות בגין טיפול רפואי מחוץ לגבולות ישראל. לבחירת המבוטח, ביטוח נסיעות לחו"ל יכול לכלול גם כיסוי של הוצאות אחרות הנלוות למצבי חירום העלולים להתרחש במהלך הנסיעה, כיסוי למקרים של אובדן רכוש לאורך הנסיעה, ועוד.

אנשים רבים נוהגים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל ברגע האחרון ובכוחות עצמם, וכך קורה שהם מחמיצים רכיבי ביטוח חשובים ונותרים ללא הגנה מלאה בעת שהותם בחו"ל. להבדיל, רכישת ביטוח בדקה ה-90 מבלי להיוועץ בסוכן ביטוח, מובילה לא פעם גם לתוצאה ההפוכה: הוצאה כספית מיותרת, עקב רכישת רכיבי ביטוח שאינם נחוצים למבוטח הספציפי בהתחשב בנסיעה הצפויה לו. היוועצות בסוכן ביטוח בקיא ומנוסה תאפשר לכם להימנע מן השגיאות הללו.

אני מזמינה אתכם לשתף אותי בפרטי הנסיעה שלכם – לאן ולכמה זמן, מהו אופי הטיול, איזה ציוד אתם לוקחים אתכם, וכיוצא באלו – ואני אמליץ לכם על פוליסה שתספק לכם את ההגנה הנחוצה לכם, ללא רכיבים מיותרים. באפשרותכם להתקשר אלי בשעות הפעילות של הסוכנות, לשלוח לי הודעה באמצעות טופס יצירת הקשר או בדוא"ל, ואני אחזור אליכם על-מנת להתאים לכם את הפוליסה הטובה והמשתלמת ביותר לכם ולנסיעה שלכם.

ביטוח תיירים

תיירים ותושבים חוזרים המגיעים ארצה אינם בהכרח מבוטחים בביטוח נסיעות לחו"ל מטעם מדינת המוצא שלהם. המענה למצב זה הוא רכישת ביטוח תיירים המספק כיסוי לחבילת טיפולים רפואיים בישראל – חבילה המותאמת במיוחד לאנשים המגיעים ארצה למשך פרק זמן קצוב.

אם ברצונכם לבטח אורחים המגיעים לארץ לפרק זמן של למעלה משבוע, כך שיהיו זכאים לשירותי רפואה בישראל, צרו איתי קשר לקבלת הצעת מחיר.

תיירים
חיים

ביטוח חיים

רכישת ביטוח חיים היא הבטחת העתיד של המבוטח ושל משפחתו במקרים של מוות, נכות ומחלה. רבים מאתנו נוהגים להדחיק את המחשבה על המקרים הללו ועל השלכותיהם, אבל השקעה בביטוח חיים כיום משמעותה ביטחון כלכלי ליקירינו בעתיד. אם אתם מתעניינים ברכישת ביטוח למקרה מוות (ביטוח ריסק) או ברכישת ביטוח אובדן כושר עבודה, שוקלים תשלום פרמיה חד-פעמית לעומת תשלום פרמיה תקופתית, או מתלבטים בין הטבה על-ידי סכום חד-פעמי לבין קצבה חודשית, סוכן ביטוח יסייע לכם בהיכרות עם הפוליסות השונות שבאפשרותכם לבחור ובהתאמתן למצבכם האישי והמשפחתי. כבעלת סוכנות ביטוח ותיקה המוכרת ביטוח חיים מזה למעלה מ-30 שנה ללקוחות רבים ומגוונים, אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר לתיאום פגישת ייעוץ חינם שבה נברר יחד מהי הפוליסה המתאימה ביותר לכם ולמשפחותיכם.

ביטוח סיעודי

במצב סיעודי, אדם אינו יכול לקיים בכוחות עצמו את שגרת היום-יום. עלות הטיפול באדם סיעודי היא גבוהה מאוד, בין אם הטיפול מתקיים בבית ובין אם במוסד סיעודי, ועל כן חשוב לרכוש מבעוד מועד כיסוי ביטוחי הולם, בדמות פוליסת ביטוח סיעודי. קשה לאדם לדמות לעצמו את האפשרות כי הוא או אחד מקרוביו ייהפכו סיעודיים, אולם יש לזכור כי לא לעולם חוסן, וכי עלינו לדאוג לעצמנו ולקרובנו, בייחוד בגילאים מבוגרים שבהם הסיכוי להיהפך סיעודי הולך וגדל.

כמנהלת סוכנות ביטוח עם ותק של למעלה מ-30 שנים, יש לי ניסיון לא רק במכירת פוליסות ביטוח סיעודי, אלא גם בליווי לקוחות במצבים המורכבים שבהם יש צורך במימוש הביטוח שנרכש. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ולתאם עמי פגישת ייעוץ חינם שבה אפרט בפניכם את האפשרויות בתחום הביטוח הסיעודי, ואסייע לכם בקבלת ההחלטות בנושא רציני זה.

סיעודי

ביטוח בריאות

במסגרת חברוּת בקופת חולים זכאי כל אזרח ישראלי לקבל שירותי בריאות הכלולים בסל הבריאות הממלכתי. אולם מגוון רחב של הליכים רפואיים, טיפולים ותרופות אינם כלולים בסל הבריאות, ורכישתם באופן עצמאי נושאת תג מחיר כבד. רכישת ביטוח בריאות פרטי משמעותה זכאות לשירותי רפואה מגוונים שאינם כלולים בסל הבריאות, תמורת תשלום פרמיה נמוכה באופן משמעותי מן העלות של אותם השירותים.

אם ברצונכם לספק לעצמכם ולמשפחותיכם כיסוי ביטוחי לשירותי רפואה שאינם כלולים בסל הבריאות – שירותים העשויים לשפר את איכות חייכם כבר בהווה ולסייע לכם להתמודד עם מצבים מורכבים בעתיד – אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ולתאם עמי פגישת ייעוץ חינם שבה אסביר לכם על פוליסות ביטוח הבריאות השונות שבאפשרותכם לרכוש, ואייעץ לכם בדבר הפוליסה המתאימה ביותר לכם ולמשפחותיכם.

בריאות

פנסיה

הפקדה ממושכת ורציפה לקרן פנסיה מבטיחה לאדם העובד המשך פרנסה לאחר גיל פרישה, וכן במקרים של מחלה ופטירה. על כן, להחלטות בתחום הביטוח הפנסיוני השפעה משמעותית על הרווחה הכלכלית שממנה אתם ובני ובנות משפחותיכם תיהנו בעתיד. חשוב לציין כי מאז שנת 2017 גם עובדים עצמאים בישראל מחויבים להפקיד חלק משכר העבודה שלהם לקרן פנסיה, והימנעות מהפקדה גוררת אחריה קנס שנתי.

היוועצות עם סוכן ביטוח בקיא ומנוסה היא הדרך האופטימלית לקבל החלטות טובות באשר לניהול הפנסיה שלכם. כמנהלת סוכנות ביטוח עם ותק של למעלה מ-30 שנה, יש לי ניסיון רב בבניית תכניות פנסיה מותאמות-אישית ללקוחות מגוונים, שכירים ועצמאים. צרו איתי קשר לתיאום פגישת ייעוץ חינם שבה קודם כל אבדוק האם והיכן קיימים כספי הפנסיה שצברתם עד היום, ולאחר מכן אסביר לכם בצורה ברורה ומסודרת מהן האפשרויות העומדות בפניכם בתחום הפנסיה ומהן משמעויותיהן. אשמח לייעץ לכם האם וכמה להפריש לפנסיה מעבר למחויב בחוק, כדי להגדיל את חסכונכם וליהנות מהטבות מס, וכן לסייע לכם בבחירת אפיק להשקעת כספי הפנסיה שלכם ובעיצוב תכנית ביטוח פנסיוני המותאמת להעדפותיכם ולמצבכם המשפחתי.

פנסיה

קרנות השתלמות

כמו קרן פנסיה, גם קרן השתלמות היא קופת גמל הנהנית מהטבות מס משמעותיות. כיום קרן השתלמות היא הדרך היחידה לקיים חסכון לטווח קצר ובינוני הפטור ממס. בעוד שבעבר רק שכירים יכולים היו ליהנות מקרן השתלמות, כיום אפשרות זו פתוחה גם בפני עצמאים. אם ברצונכם להתחיל להפקיד כסף משכר העבודה שלכם לקרן השתלמות או לבדוק האם כבר מצויות ברשותכם קרנות השתלמות ולאחדן, אשמח לסייע לכם לעשות כן. צרו עמי קשר לתיאום פגישת ייעוץ חינם שבה אסביר לכם מהם אפיקי ההשקעה האפשריים ואסייע לכם לקבל החלטה בדבר האפיק המתאים ביותר לצרכים שלכם ושל משפחותיכם.

השתלמות

חסכון לכל מטרה

אם ברצונכם לחסוך כסף לכל מטרה ולטווח זמן קצר, בינוני או ארוך, על-ידי הפקדה חד-פעמית או גם חודשית, צרו איתי קשר לתיאום פגישת ייעוץ חינם שבה אפרט בפניכם את מגוון מסלולי ההשקעה האפשריים ואייעץ לכם בדבר המסלול המתאים ביותר לכם ולמשפחותיכם.

חסכון לכל מטרה
bottom of page